Przegląd AKG K702: wygodne słuchawki

Przegląd AKG K702: wygodne słuchawki

 

Hej, co się stało, chłopaki, aż się go przełączyć, co dokładnie.

AKG K 702 więc nie są tanie i nie wahają się być referencyjnymi słuchawkami, które znajdują się na pudełku i na samych słuchawkach oraz w tytule, więc jest to coś, co powinieneś przeanalizować masę tak dla wszystkich intencji i celów.
jest to Konfigurowalny kolor przez słuchawki AKG K702 komentarz: wygodne słuchawki!

Watt i są bardzo prostą prostą parą otwartych tylnych monitorów referencyjnych. oznacza to, że pod względem funkcji nie dzieje się tu wiele szalonych rzeczy, a wiele słuchawek konsumenckich lubi bawić się portami i pokrętłami, które znasz i regulowanym dźwiękiem. to tak proste, jak czysta para słuchawek bez dodatków. jedyne, co masz dla nich, to komfort. jest to jedna z najwygodniejszych par słuchawek.

Nosiłem Cię kiedyś tak, jakbyś mógł je nosić przez wiele godzin i 19 lat. nadal nosisz je, co jest dokładnie tym, co chcesz z referencyjnymi słuchawkami monitorującymi, ponieważ będziesz je nosić przez długi okres czasu, w którym pracujesz, kubki są duże i idą całkowicie przez cały rok, a w piance wewnątrz jest super miękka, prawie jak pianka, więc trzyma. jego kształt i ruch powoli nie pocą się jak skóra jest przyjemna i wtedy są super
łatwy. Nadal podoba mi się trochę podszewki na górze większości słuchawek nie są one dodawane, ale oszczędza to wagę i mechanizm, ponieważ są one bardzo proste to po prostu bardzo elastyczne ślizga się swobodnie. więc nie ma nic i słuchawki można dopasować wszystkie rodzaje kształtów głowy od wiesz, dzieci głowy do ogromnej głowy, cokolwiek, więc spadłeś na głowę i to jest w laboratorium i po prostu trzyma go tam i słuchawki są wystarczająco lekkie, że są one bardzo wygodne kochać.

Powiedziałem też, że piosenka w słuchawkach jest tak gruba, że całkowicie wyłączają rzeczywiste wnętrze słuchawek, więc wnętrze Twojego kubka jest po prostu takie. jest to pusta przestrzeń, której dźwięk wydaje się pochodzić z bardziej popularnych z większymi słuchawkami. więc z tych wszystkich rozmów na temat komfortu i nonsense podejścia jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, jak brzmią dobrze w rzeczywistości jest to rodzaj łatwo brzmią jak słuchawki referencyjne. są bardzo płaskie czyste wyważone i po prostu trochę ciepłe największa różnica. w rzeczywistości zauważysz, że z tymi i większością innych par słuchawek jest to, że są one otwarte do tyłu, więc scena dźwiękowa jest bardzo szeroka a różne części utworów brzmią tak, jakby pochodziły z różnych części pokoju wokół ciebie.

Nie wszystkie filmy są o wiesz otwarte tylne słuchawki i co to jest, więc można sprawdzić, czy należą one do tej kategorii i jeszcze jedno, ponieważ są one otwarte dla wszystkich wiedzieć, co to znaczy wyciek dźwięku te wyciekły jak najwięcej

brzmi jeszcze bardziej niż zwykle. co, jak sądzę, jest naprawdę wielką sprawą w większości

sytuacje wykorzystują je jak w studiu lub cokolwiek innego, ale po prostu coś, o czym należy pamiętać. jeśli planujesz zabrać tych dwóch do pracy lub coś w tym stylu. to zawsze dawało mi ten występ aktorski mojego dźwięku, który mogliby

nie być najbardziej zabawne do słuchania muzyki, ponieważ są one tak płaskie, a nawet mistrz opozycja ma dwa ostatecznie fundamenty uderzyły w trzy decybele, ale nawet oni wciąż brzmią dość płasko, więc można uniknąć projektu, a to w zasadzie, to jest tak, aby podsumować to, co dostajesz za swoje pieniądze dostajesz proste słuchawki nie tyle i wydawać nauczycieli, ale dostajesz jakieś wysokiej jakości materiały. wiesz, jakiś matowy metal plastik jest tutaj, jakaś prawdziwa skóra jest tutaj i jest to bardzo wygodne opakowanie ogólne dzięki sprytnej inżynierii i myślę, że są one dość solidne, aby powiedzieć, że albo może nie pasować do typowej muzyki.

słuchać, ale są świetne do monitorowania, po to są stworzone w kandydacie. są dość łatwe do polecenia i, jak już powiedziałem, oczywiście
jest kilku innych, którzy robią to samo za tę samą cenę, ale główną zaletą tych, jak sądzę, jest ich komfort, więc są warte sprawdzenia cieszę się, że znalazłem to leżące poniżej i myślę, że są również na kilka dni w Master.