Byczy Dym

Byczy Dym

 

Bull Smoke E-Cigarette Review w dzisiejszych czasach palacze zostali oznaczeni w społeczeństwie, patrząc z góry na ich nieprzyjemny nawyk. I kto może się z tym kłócić? Są szkodliwe dla Twojego zdrowia, szkodliwe dla tych, którzy dostają je z drugiej ręki, pachną źle, a niedopałki papierosów są najbardziej zaśmieconym przedmiotem na świecie, tworząc bałagan dla wszystkich.

 

Na szczęście niedawno pojawiły się e-papierosy, które dają nikotynę, której pragniesz, bez szkodliwych skutków tytoniu i wszystkich czynników rakotwórczych, które można znaleźć w tradycyjnych papierosach. Mają też mniej bałaganu i nie mają nieprzyjemnego zapachu. Bull Smoke jest jedną z wielu marek e-papierosów, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich kilku lat, a w naszej recenzji szczegółowo wyjaśnimy, dlaczego uważamy ją za jedną z najlepszych marek e-papierosów.

 

Zaraz po wyjęciu z pudełka można powiedzieć, że dym byka różni się od innych marek e-papierosów. Uwielbiamy ich motyw Dzikiego Zachodu – jest bardzo niewiele innych marek, które mają styl do swojej marki i uwielbiamy ten wyjątkowy akcent. Nazywają nawet swoje zestawy zgodnie z tym tematem, sprzedając zestaw do rąk na ranczo i miejski płaszcz przeciwdeszczowy. Uwielbiam logo Brahma bull i uwielbiam ich slogan-więcej pary. Żadnego Byka.ci

 

przegląd produktów

 

Elektroniczne papierosy Bull Smoke wykorzystują łatwą w użyciu dwuskładnikową konstrukcję, baterię i wkład (czasami nazywany kartomizerem). Po prostu przekręć te dwa elementy razem, a będziesz gotowy do rozpoczęcia elektronicznego palenia. Koniec wkładu ma w sobie dziurę, która działa jak ustnik, a wszystko, co musisz zrobić, to wdychać przez to, a to aktywuje baterię, która następnie emituje parę z wkładu.

 

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest wytrzymałość baterii. Producenci e-papierosów od lat próbują przedłużyć żywotność baterii, a Bull Smoke wydaje się, że doprowadził to do perfekcji. Baterie działają przez bardzo długi czas, a także są jednymi z najsilniejszych, jakie próbowaliśmy, naprawdę dając potężny cios przy każdym wyciągnięciu pary. Przeprowadziliśmy małe badania i stwierdziliśmy, że Bull Smoke współpracuje z wiodącym w branży producentem baterii (wykorzystującym tę samą technologię, co w smartfonach, tylko zredukowanym do rozmiaru, który pasuje do tych małych e-papierosów) i z dumą może pochwalić się 70-procentowym wzrostem żywotności baterii i pełniejszym zużyciem pary, a wyniki są oczywiste.

 

Wkłady Smakowe

 

Oprócz posiadania jednych z najlepszych baterii, jakich doświadczyliśmy, Bull Smoke również nie oszczędza, jeśli chodzi o ich e-papierosowe wkłady. Uwielbiamy ich zapachy. W przypadku aromatów tytoniowych oferują One wkłady American Ranger o klasycznym smaku tytoniu, takim jak Marlboro lub Winston, oraz wyrafinowaną mieszankę, która przypomina smak Parlamentu. Mają też Turecki tytoń, coś w rodzaju papierosa „Camel”, a także amunicję mentolową. W przypadku innych, nietrwałych smaków, mają cały zestaw pysznych mieszanek, takich jak kawa, wanilia, wiśnia, winogrona i inne. Są świetne dla e-palaczy, którzy niekoniecznie szukają doświadczenia z papierosami tytoniowymi, ale po prostu cieszą się e-paleniem dla przyjemności. Każda kaseta, którą wypróbowaliśmy, ma świetny smak i nie tylko jest lepsza pod względem smaku, ale także daje pełny cios w gardło za każdym razem, gdy wydaje się, że technologia, której używają, aby ich baterie były najlepsze, inwestują również wiele inwestycji w dostarczanie najwyższej jakości wkładów.

 

Kartomizery są dostępne w zakresie siły nikotyny, od 24 mg nikotyny do 0 mg, z kilkoma różnymi poziomami pomiędzy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zaspokoić swoje pragnienia, masz je.

Wkłady są konkurencyjne w cenie 12,95 USD za Pakiet 5, ale jeszcze więcej oszczędności przynosi zniżki na ich liczbę, w których można uzyskać pakiet 5 za jedyne 9,95 USD przy zakupie 10 lub więcej.

 

Zestaw

 

Wspominam o zestawach do pracy na ranczo i miejskich kombinezonach przeciwdeszczowych powyżej, więc dlaczego nie wyszczególnić ich trochę. Chociaż oferują tylko dwa różne zestawy, które są mniejsze niż inne marki, Bull Smoke nie potrzebuje niczego większego-są dostarczane z najbardziej potrzebnymi. Te dwa zestawy są dostarczane z niemal identycznymi komponentami, z tą różnicą, że Ranch Hand jest dostarczany ze wszystkimi wkładami o smaku tytoniu, A City Slicker daje próbkę wszystkich swoich wkładów. A za jedyne 29,95 usd (nie będziesz w stanie przekroczyć tej ceny nigdzie indziej), jest to obowiązkowy zakup. Tutaj�z tym, co dostajesz za to niska cena:

 

10 Wkładów Smakowych
2 Akumulatory Litowo-Jonowe
Walizka Podróżna
Instrukcja obsługi

 

Zestawy Dymu Byka

 

Dzięki zestawowi Ranch Hand, który jest zestawem o smaku tytoniu, dostajesz 5 rund American Ranger i 5 tureckich tytoniu. Dzięki zestawowi City Slicker dostajesz po jednym z każdego oferowanego przez siebie wkładu. Przy zakupie, można wybrać nikotyny życie wkłady.

 

Nagrody Programu Бы Byka Dolców

 

Oprócz doskonałej technologii, inną rzeczą, która odróżnia Bull Smoke, jest ich program nagród o nazwie �Bull Bucks. Będziesz zaskoczony, jak niewiele firm e-papierosowych ma program lojalnościowy. Łatwo się zarejestrować, po prostu utwórz konto podczas składania zamówienia w BullSmoke.com i dostaniesz bycze Dolce, kiedy sfinalizujesz zakup. Bez względu na cenę prekontynentalnej listy zakupów, otrzymujesz 10% zniżki w dolarach byka. Na przykład zamów przedmiot o wartości 100 USD, a otrzymasz 100 dolarów byka, co równa się 10 USD. Możesz użyć tego do każdego przyszłego zakupu, a najlepszą częścią tego wszystkiego jest to, że nigdy nie wygasną.

 

Dlaczego dym byka to świetny wybór

 

Rozmawialiśmy o ich najnowocześniejszej w branży technologii akumulatorowej, mocnych i smacznych wkładach, ich niesamowitych zestawach, które sprzedają się po bezkonkurencyjnych cenach i ich programie nagród. Bull Smoke wyróżnia się we wszystkich obszarach, a dzięki zestawom za jedyne 29, 95 USD nie ma powodu, aby szukać gdzie indziej.