BlackBerry Storm 9530 Unlocked GSM + CDMA telefon komórkowy z aparatem 3,15 MP (czarny)

BlackBerry Storm 9530 Unlocked GSM + CDMA telefon komórkowy z aparatem 3,15 MP (czarny)

 

BlackBerry Storm 9530 z 3,15-megapikselowym aparatem wydaje się, że większość ludzi posiada obecnie telefon komórkowy z dziesiątkami funkcji. Wydając znaczne sumy pieniędzy na markę produktów, konkurenci próbują oddzielić swoje produkty w oczach konsumenta. To może być dobry powód, dla którego prawie wszyscy nie mówią o swoich „telefonach komórkowych”. Zamiast tego ludzie używają nazwy marki swojego telefonu, takiej jak Blackberry. W każdym razie jest to temat naszej recenzji, dziś BlackBerry Storm 9530. Teraz nie ma już nic szczególnego w posiadaniu telefonu komórkowego z aparatem. Ale Blackberry 9530 ma wbudowany aparat i może pochwalić się rozdzielczością nieco ponad trzech megapikseli. Blackberry Storm 9530 ma o wiele więcej do zaoferowania, a my dostarczymy ci informacje o jego funkcjach.

 

To, co wspaniałe, to fakt, że telefon komórkowy Storm 9530 ma wiele przydatnych funkcji. Znajdziesz wbudowany system GPS, który korzysta z map BlackBerry. Dzięki tym mapom Blackberry najprawdopodobniej po prostu umieścił swoje nazwisko w bazie danych GPS zakupionej za pomocą standardowej licencji. Ponadto możesz używać plików MP3, a także plików WMA i AAC+ za pośrednictwem odtwarzacza multimedialnego. Jeśli chodzi o filmy, odtwarzacz wideo pozwala oglądać w formacie MPEG4 lub WMV. Funkcja automatycznego ustawiania ostrości jest wyposażona w funkcję aparatu, która zapewnia rozdzielczość nieco ponad 3 Megapikseli. Możesz nie tylko oglądać filmy, ale także je pakować, a lampa błyskowa LED pozwala zwiększyć poziom jasności.

 

 

Komunikacja użytkownika z Blackberry 9530 odbywa się za pomocą technologii ekranu dotykowego.

Wszystkie typowe funkcje wiadomości tekstowych są włączone, a teraz Można również modyfikować dokumenty. Storm 9530 jest wyposażony w wbudowaną technologię Bluetooth do bezprzewodowego połączenia i słuchania muzyki Wi-Fi. 9530 był pierwszym, który otrzymał pierwszy ekran dotykowy, który można dotknąć. Było to celowe zobowiązanie, aby pomóc użytkownikom telefonów komórkowych czuć się bardziej komfortowo. Umożliwiło to użytkownikowi telefonu komórkowego wykonywanie podobnych czynności za pomocą zwykłej klawiatury. Wśród innych funkcji, które obsługuje, telefon komórkowy Storm 9530 umożliwia interakcję z wieloma aplikacjami za pomocą jednego i wielu dotknięć.

 

Użytkownicy nie ograniczają się tylko do markowych usług Blackberry, ale mogą na przykład uzyskać dostęp do GPS, uzyskując dostęp do Verizon Wireless. Jest to duży plus dla użytkowników telefonów komórkowych, którzy mogą podróżować do kilku krajów na całym świecie. Blackberry Storm 9530?pamięć wewnętrzna s wynosi 1 GB, chociaż można ją rozszerzyć do 16 GB. Możliwość tworzenia zarówno biznesowych, jak i osobistych adresów e-mail, maksymalnie 10, to kolejna przydatna funkcja. Wszyscy mamy pojęcie o tym, ile osób korzysta z SMS-ów i istnieje wiele dostępnych usług komunikatorów internetowych. Przy ciągłym użytkowaniu w pełni naładowana bateria wystarcza na 6 godzin.

 

Istnieje jednak duże zapotrzebowanie na telefon komórkowy Blackberry Storm 9530, mimo że jego technologia jest nieco przestarzała.. Obejmuje to ludzi, którzy mogą znaleźć koszt nowych modeli nieco zastraszające. Prawdą jest również, że wielu kupujących naprawdę nie chce wszystkich obecnych funkcji. Ten rynek wymaga tylko telefon komórkowy, który niezawodnie wykonuje swoją pracę. Z tego powodu konsumenci mają możliwość zakupu wcześniejszych modeli, które producenci uznali za warte wysiłku naprawczego. Walmart.com. ebay i inne podobne strony internetowe oferują dużą ilość informacji o odzyskanych jednostkach dostępnych do kupienia.